Construction

Maskinsalg

Construction

Jens-Ejsing

Jens Ejsing

Salgschef

Maskinsalg

+45 2938 7681

jens.ejsing@zeppelin.com

Michael-Bahn

Michael Bahn Jørgensen

Salgsdirektør

Ledelse, Maskinsalg

+45 2092 7878

michael.bahn.jorgensen@zeppelin.com

John-Tops

John Tops

Distriktschef Nordsjælland

Maskinsalg

+45 4062 5712

john.tops@zeppelin.com

Jakob-Vester

Jakob Vester

Salgskonsulent små maskiner - Nordjylland

Maskinsalg

+45 5458 6207

jakob.vester@zeppelin.com

Niels-Hansen

Niels Hansen

Distriktschef Sydjylland og Fyn

Maskinsalg

+45 2095 3833

niels.hansen@zeppelin.com

Jacob-Thomsen

Jacob Thomsen

Distriktschef Midtjylland

Maskinsalg

+45 2199 6897

jacob.thomsen@zeppelin.com

Brian-Østergaard

Brian Østergaard

Distriktschef Midtjylland

Maskinsalg

+45 2081 5255

brian.oestergaard@zeppelin.com

Peter-Stokholm

Peter Stokholm

Distriktschef Midt- og Sydsjælland

Maskinsalg

+45 4057 9720

peter.stokholm@zeppelin.com

Jørgen-Nielsen

Jørgen Nielsen

Distriktschef Nordjylland, Grønland og Færøerne

Maskinsalg

+45 2082 2672

joergen.nielsen@zeppelin.com